0

Melisa dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes përgjatë ditëve të fundit. Dyshja përfliten se janë të lidhur dhe se për këtë arsye Melisa u largua nga “Përputhen”.

Ditën e sotme në rrjet ka qarkulluar një bisedë, e cila pretendohet të jetë bërë mes Melisës dhe një fanseje. Në këtë bisedë konfirmohet lidhja e ish-konkurrentes me Andin.

Biseda:

“O melisss, të pash sot kur po ngjisje shkallet me Andin dhe ule kokën. Jam ajo goca me çantë blu që po ju shikoja në kokërr t’synit.”

“Okej, se me keni çmendur.”

“Shyqyr e pranove”

“Do s’do një dite do merret vesh”

Nuk dihet nëse kjo bisedë është bërë vërtetë nga profili i Melisës, megjithëse usernami i Instagramit është i njëjti.

SHPËRNDAJE