0

Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës.

Melisa jashtë serialit duket se është një vajzë tejet tërheqëse dhe akoma më e bukur se sa në serial./ORAinfo/

SHPËRNDAJE