0

Beren Gokyildiz është aktorja shumë e njohur turke.

Ndonëse shumë e vogël në moshë ajo arriti të jetë shumë e njohur në publikun turk e atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani po vazhdon karrierën e saj si aktore shumë e suksesshme.

Mirpëo, në fotot që i shohim vërejmë që ‘Melek’ është rritur dhe ka ndryshuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE