0

Seriali ‘nëna’ është një ndër më të pëlqyerit si në Turqi ashtu edhe më gjerë.

Ishte roli i ‘Melekut’ ai që mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj, përcjell ORAinfo.

Është ky rol i aktores Beren Gokyildiz, që ndonëse shumë e vogël arriti të jetë shumë e suksesshme.

Ajo tani është rritur dhe nga fotot që i shohim duket se ka ndryshuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE