0

Meda uron me këto fjalë nënën për ditëlindje.

Sot feston ditëlindjen nëna e Medës.

Këngëtari nga dashuria që ka për të, vendosi që ta urojë me pak fjalë nënën per ditëlindje, shkruan Kosovarja.

Përballë shkrimit nuk mungoi as imazhi donethenës me të, duke shfaqur dashurinë që kanë nënë e birë.

Meda pranë postimit derisa mori edhe komente të shumta nga miqtë dhe koleget të cilët e uruan për ditëlindjen e nënës së tij.

SHPËRNDAJE