0

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

E mbrëmë, Meda ka publikuar një foto ku shihet Lulja pak para gjumin e veshur në veshje sportive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE