0

Këngëtari i njohur Meda dhe gruaja e tij Lulja, janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Që nga martesa e tyre, ata kanë qenë gjithmonë temë në mediat rozë dhe në publik, shkruan ORAinfo.

Ata janë tejet aktivë në rrjete sociale ndonëse janë shumë të angazhuar në profesion e në familje.

E sot, Meda ka publikuar një foto e që gjithë vëmendjen merr veshja që Lulja ka zgjedhur për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE