0

Meda dhe Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pasi Meda ka qenë shumë I angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim.

Ata kanë shkuar dje në Tajlandë, dhe nga atje kanë postuar foto që në momentin e arritjes.

Mirëpo, sot, Meda ka publikuar një foto me Vjollca Haxhiun, e që është foto e ditëve të kaluara, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është komenti I Lules, e cila I quan ata ‘Mbret’ dhe ‘Mbretëreshë’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE