0

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, prëcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

E mbrëmë ata kanë qenë bashkë me djalin në mbrëmjen e modës Prishtina Fashion Night, mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është fustani shumë i hapur i Lules./ORAinfo/

SHPËRNDAJE