0

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.

Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAvip.

Meda është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket shumë ndryshe./ORAvip/

SHPËRNDAJE