0

Meda dhe Lulja janë çifti më i përfolur në publik.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

E pak net më parëata kanë qenë bashkë me djalin në mbrëmjen e modës Prishtina Fashion Night.

Në një nga fotot e publikuara, Lulja duket sikur ishte duke u rrëzuar sepse mbante kokën shumë lart./ORAinfo/

SHPËRNDAJE