0

Meda dhe Lulja po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Duke qenë të tillë ata janë edhe shumë të përfolur për jetën e tyre privatë, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk hezitojnë që ta ekspozojnë jetën e tyre në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot, Meda ka publikuar një foto ku shihet se janë bërë gati për të dalë me Lulen e ajo që i habiti të gjithë është se gruaja e tij është më e gjatë se ai./ORAinfo/

SHPËRNDAJE