0

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë dhe publikut, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Së fundi Meda ka publikuar një foto ku shihet se i ka dhuruar gruas lule, e ajo nuk ka hezituar ta përqafojë atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE