0

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari I njohur shqiptar, e që me këngët e tij fitoi zemrat e publikut shqiptar që nga paraqitja e tij e parë në skenë.

Këngët e tij përbëjnë këngët më të dëgjuara në çdo festë familjare tek shqiptarët në Kosovë, Shqipëri e diasporë, përcjell ORAinfo.

Ai në jetën private është I martuar dhe ka katër fëmijë. E në një foto të publikuar ai së bashku me vajzën e e të vogël në krahë ka dal në Shoping e fansat e tij e kanë fotografuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE