0

Lulja është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ata kanë treguar se kanë dalur në darkë.

Bashkë me ta janë edhe dy këngëtaret e njohura, Vjollca Haxhiu dhe Violetë Kajtazi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE