0

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAvip.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/luljeta88-mp4″]

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku na njofton me look-un e saj të ri.

Me flokë kaçurrela dhe te prera goxha fort, Lulja po shkëlqen në këtë pamje.

Ajo me stilin e ri do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, këngëtarin kosovar, Medën. /ORAvip/

SHPËRNDAJE