0

Edona Llalloshi është këngëtëarja që për vite i ka sjellë skenës muzikore shqiptare vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesën e dëgjuesve.

Ajo tani është më pak aktive me projekte të reja mirëpo është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte, shkruan ORAinfo.

Krahas kësaj është edhe tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto në ditën e 11-vjetorit të Pavarësisë, ku shihet e mbuluar me flamurin e Kosovës dhe atë të Shqipërise, e me këtë ajo shtuar edhe një mbishkrim emocionues./ORAinfo/

SHPËRNDAJE