0

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAvip.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ryva-mp4-10″]

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur.

Por, stili i flokëve është ai që kësaj radhe mori tërë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE