0

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, përcjell ORAvip.

Këtë herë, me një fustan të bukur tradicional ajo duket një nuse e dalluar dhe mbetët një shembull për të tjerat.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë as burri i saj, Milot Rashica. /ORAvip/

SHPËRNDAJE