0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta se fundmi po qëndron në Tiranë.

Nga atje ajo është shfaqur e veshur si një adoleshente, duke mos hezituar të provokojë me asetet e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE