0

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e Shyhretes por, ajo tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithmonë e më ‘mahnitëse’.

Tani, edhe familjarët e saj janë po aq të njohur sa Learta e sidomos nëna e saj Drita dhe kunata e saj Neca, përcjell ORAinfo.

Neca është tejet aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

Ajo më mëngjes ka shkuar sot në fitness. E veshur me trenerka të ngushta, Nece shfaq linjat trupore që do t’i dëshironte çdo femër.

SHPËRNDAJE