0

Adelina Tahiri është bërë nënë para pak muajsh.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke u puthur me burrin e saj.

Fotoja është realizuar teksa po binte borë dhe po duket shumë artistike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE