0

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Këtë muaj, Vjollca ka qenë shumë e pranishme në mbrëmje festive që janë mbajtur si xhirime për Vitin e Ri.

Ajo është shfaqur çdo herë më bukur dhe më elegante, por në videon e fundit që ka postuar ajo shihet me një grim e një frizurë që e bëjnë më të bukur se kurrë.

Për me tepër shikoni videon ku Vjollca shfaqet duke pirë kafe… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE