0

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

Këtë kohë Mimoza po e shijon në qytetin e bukur të Parisit, dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku ajo shihet mjaft provokative dhe jo si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE