0

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/119526167-318299169267138-6370135975077995695-n-mp4″]

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet ku shihet se është veshur plot stil për të dalë, por gjithë vëmendjen e mori palltoja. /ORAvip/

SHPËRNDAJE