0

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/teuta-mp4-3″]

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me pallto të gjatë e të trashë. Duket se Teuta para kohe është bërë gati për dimër.

Sidoqoftë, këngëtarja edhe kësaj radhe po duket shumë bukur dhe e veshur me stil. /ORAvip/

SHPËRNDAJE