0

Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati janë dy këngëtarë tejet të pëlqyer shqiptarë.

Ata kanë me dhjetëra këngë bashkë dhe secila është tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohën e fundit ata janë larguar nga njëri-tjetri duke publikuar këngë vetëm.

Mirëpo, duket se ata kanë vendosur t’i kthen bashkëpunimeve dhe mbrëmë janë bërë bashkë në një festë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE