0

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Edhe pas lindjes Qëndresa vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto të rrallë pas lindjes. E veshur me stil dhe me flokë të rregulluara, Qëndrsa po duket në formë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE