0

Learta është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka marrë dhuratë një trëndafil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE