0

Leonora më në fund e gjen partnerin.

Leonora Jakupi është perëndeshë e bukurisë, e çdo kohe, pa afat skadencë.

Vitet vetëm sa i shtojnë nur e bukuri këngëtares ikonike të skenës sonë, e cila po e dëshmon që mund të këndoj me mjeshtri çdo zhanër muzikor, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja këtë fundvit vjen në top formë fizike dhe artistike në programin festiv “N’Kosovë show”, ku këndon përkrah të mirënjohurit, interpetuesit të shkëlqyer Asim Gashi.

SHPËRNDAJE