0

Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë tani një ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata janë të fejuar dhe për pak muaj pritet të bëjnë edhe dasmën e tyre, e që është e përfolur ende pa ndodh, përcjell ORAinfo.

Blero dhe Afrona janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë fotografi nga jeta e tyre.

E sot, Afrona ka postuar një fotografi në Instastory e në të cilën ajo I numëron ditët deri në ditën e dasmës me Bleron, e që duket se do të jetë pas pesë muajve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE