0

Egzona vazhdon të jetë shumë e përfolur.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me vajzën e saj të vogël, ku të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE