0

Learta është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e Shyhretes, por tani njihet edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Learta ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo shumë aktive.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE