0

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e q ëu bë enjohur në publik që në daljen e parë.

Ajo këndoi këngë në zhanrre të ndryshme dhe në secilën rezultoi të jetë shumë e suksesshmë, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale dhe asnjëherë nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë ka dal, ndërsa me veshjen e saj ka tërhequr gjithë vëmendjen.

E veshur me kompletet të kuqe dhe kogja provokuese, Yllka ka ‘shashtris’ të gjithë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE