0

Lola dhe Dauti janë shumë të dashur për publikun tonë.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur me komplete të zeza.

Si gjithmonë, ajo po duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE