0

Safetja dhe Sahidja vazhdojnë të jenë shumë të dashura për publikun tonë.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Vajza e Safetes ka publikuar sonte një foto të nënës së saj, e cila po duket e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE