0

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, shkruan ORAinfo.

Shyhretja nuk mungon me postime nga jeta e saj private dhe profesionale.

Ajo mbrëmë bashkë me vajzat e saj dhe burrin kanë shkuar në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

E sot janë ka përgëzuar Remzien për dasmën e organizuar. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE