0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me pallto të gjatë dhe me shumë stil.

Me këto foto ajo i ka uruar fansat e saj për një vikend të mirë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE