0

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAvip.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ryva-mp4-10″]

Se fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me pallto të gjatë dhe shumë me stil.

E veshur ‘kuq e zi’, Ryva ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo padyshim se po shkëlqen në paraqitjen e fundit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE