0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme, sidomos në këtë kohë kur është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Mirëpo ajo se fundmi ka rrezikuar jetën e saj dhe të foshnjës me veprimin e bërë.

Ajo ka publikuar një video ku derisa e drejton veturën në komunikacion, kthehet nga kamera duke mos shikuar përpara.

Një veprim i tillë është i ndaluar me rregulla të komunikacionit dhe i rrezikshëm për pjesëmarrësit në komunikacion.

Me këtë veprim Elita ka rrezikuar shumë.

Për më tepër shikojeni veprimin e Elitës derisa ishte duke e drejtuar veturën… /ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/elitarudi5-mp4″]

SHPËRNDAJE