0

Ermira Shkodra e nisë ditën me këtë surprizë.

Ermira Shkodra është vajza gjilanase e cila me të zyrtarizuar lidhjen, fejesën dhe martesën e menjëhershme me reperin kosovar i përfshiu ballinat e faqeve rozë.

E sidomos që nga 28 nëntori kur solli në jetë djalin e parë të saj me Goldin, cdo ditë shkruhet e përflitet për cciftin simpatik, shkruan Kosovarja.

Goldi ndonëse njihet si një tip goxha patritot, por jo vetëm kaq ai po del të jetë edhe mjaft romantik duke i bërë shumë shpesh surpriza e dhurata bashkëshortes së tij.

E sot Ermira ka nisë ditën me një buqetë lule të dhuruara nga bashkëshorti saj.

SHPËRNDAJE