0

Bebe Rexha është këngëtarja shqiptare, e që u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer në publikun ndërkombëtar.

Ajo këndon në gjuhën angleze dhe çdo këngë e saj bëhet hit i padiskutueshëm në të gjithë botën, shkruan ORAinfo.

Por, kjo famë e madhe duket se nuk e ka penguar atë të tregojë prejardhen e saj shqiptare, që për të cilën e ka thënë shumë herë se ndihet krenare.

Bebe shfaqet shumë apktive edhe në rrjetet sociale, ku ka shumë ndjekës.

Në një foto të publikuar se fundmi, Bebe shfaqet e veshur me shumë stil.

Me një fustan rozë dhe të shkurt, Bebe ka ‘shashtris’ ndjekësit e saj në Instagram. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE