0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë.

Ajo se fundmi ka dal me veturë dhe e ka marrë edhe djalin e saj. Adelina madje ka thyer rregullat e komunikacionit duke e vendosur djalin e saj në ulësen e parë të veturës.

Me këtë gjest ajo ia ka rrezikuar jetën edhe të djalit të saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE