0

Vajza e Shkurte Fejzës, Gresa, dje organizoi festën e kanagjegjit.

Pamjet e para të kësaj feste madhështore i kemi parë qysh në orët e para, përcjell ORAinfo.

Gresa nuk mungoi me paraqitje në fustane të ndryshme si në ato tradicionale deri te ato më të rejat dhe shkëlqeu në shumicën prej tyre.

E momenti më emocionues i kanagjegjit duket të jetë ai kur Shkurta dhe Gres kënduan së bashku me lot në sy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE