0

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që i ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi ka bërë një set fotografik. E Veshur me këmishë, me xhinëse, e me çizme të gjata, Ariana shfaqet një zonjë e vërtetë.

Me këtë veshje ajo do ta ‘shkrijë’ Ermalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE