0

Fjolla Svirca u bë fillimisht e njohur si gruaja e këngëtarit, Alban Mehmetit.

Tani, ajo famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithmonë me stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e sidomos në Instagram.

Fjolla mbrëmë ka dal me shoqëri. E veshur me shumë stil ajo me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, këngëtarin Alban Mehmetin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE