0

Duke qenë këngëtare shumë aktive e muzikës popullore Engjëllusha Salihu është e angazhuar në shumë mbrëmje e koncerte.

E këto ditë duket të kenë qenë shumë të ngarkuara për të, përcjell ORAinfo.

Ajo ka postuar një foto ku shihet se Njomza dhe Learta e kanë rregulluar atë kaq bukur.

Me grimin që ia ka bërë motra dhe fustanin që ia zgjodhi kunata, Engji duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE