0

Ajo po bëhet gjithnjë e më e pëlqyer për publikun.

Ryva Kajtazi është këngëtarja që tash e disa vite nuk po i mungon skenës muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Përveç për këngët e saj, Ryva komentohet shumë edhe për paraqitjet e sa gjithmonë plot stil.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka realizuar një set fotografik dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE