0

Arta Elezaj, është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshme.

‘Xhakarta’ kohëve të fundit është duke jetuar në luks, ku shfaqet duke udhëtuar në vende të shtrenjta, ndërsa edhe veshja e saj është e gjitha firmato.

Ajo mbrëmë ka qenë në një klub natën. E veshur me fustan të ngushtë dhe duke vallëzuar në mënyrë provokative, Arata i ka ‘shashtris’ të pranishmit.

Për me tepër shikojeni videon… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE