0

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka fansa të shumtë që e përcjellin atë.

Ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka qenë në nëj aheng. E veshur me një fustan të shkur dhe provokues, Adea i ka lënë ‘pa mend’ të pranishmit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE